Більше не буде нудного очікування. Google винайшов секретаря, який допомагає додзвонюватись до служб підтримки

Музику, яку ми вимушені слухати, коли дзвонимо до кол-центрів, може залишитися в минулому завдяки послузі, яка запрацює на смартфонах. Є два обмеження: потрібен новий смартфон Pixel і потрібно мешкати в США.

Як повідомляє видання The Guardian, 30 вересня компанія Google провела свою традиційну осінню презентацію. Одна з цікавинок — нова функція Android під назвою «Hold for Me». Вона позбавить користувачів від необхідності очікування відповіді оператора при дзвінках в служби підтримки або в подібні сервіси.

Працювати функція буде так: при переключені дзвінка в службу підтримки в режим очікування розумний помічник Google Assistant візьме на себе відстеження відповіді відповіді оператора. В цей час користувач зможе займатися своїми справами. Коли відповідь буде отримано, телефон повідомить свого власника про це за допомогою звукового сигналу або вібрації і повідомлення на екрані, а оператора голосовий помічник попросити почекати, щоб користувач встиг дійти до телефону і відповісти.

Поки «Hold for Me» тестово доступна тільки в США — і тільки на моделях смартфонів Pixel 5 і Pixel 4A.

«Hold for Me працює на основі технології Google Duplex, яка не тільки розпізнає музику утримання, але й розуміє різницю між записаним повідомленням (наприклад, «Привіт, дякую, що зачекали»)  та живим представником на лінії» , — сказали Ендрю Гудман та Джозеф Черукара, представники Google.

Послуга має деякі обмеження. Функція буде лише на телефоні Pixel 5, який випускається в кількості всього 800 000 одиниць. Google ще не оголосив про плани запуску служби на інших пристроях. Крім того, він працює лише в США з безкоштовними номерами.

Основою цієї функції є Duplex від Google, технологія, яку компанія використовує, пропонуючи все більший обсяг автоматизації для телефонів.

Вперше запущений у 2018 році, Duplex дозволяє користувачам Google автоматично планувати зустрічі та робити бронювання в ресторанах, а телефонний дзвінок здійснює помічник зі штучним інтелектом.

Коли технологію було оголошено, синтез голосу був настільки, що деякі критикували його як «оманливий». Протягом тижня після запуску Google пообіцяв, що програмне забезпечення визначатиме себе як робота під час дзвінків до компаній.

Duplex також використовується Google, щоб допомогти корпорації збирати інформацію для своїх мап.

Тим часом з вами скоро спілкуватиметься не лише робот з реалістичною мовою, а й голограма. Американська компанія PORTL Inc представила систему, яка створює голограму людини у натуральну величину. Технологію можна використовувати для відеодзвінків з ефектом присутності.