404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Бутусов звинував Міноборони у брехні. Він подає в суд на відомство, вимагає офіційних вибачень
Facebook Юрія Бутусова

Журналіст Юрій Бутусов на Міністерство оборони через брехню та хамство за сторони відомства. Раніше у міністерстві  йому пропонували роботу.Проте потім очільник Міноборони заявив, що амбіції медійника перевищують його компетенції. Тому йому відмовили у працевлаштуванні.

Про своє бажання подати позов досуду Бутусов розповів у Facebook.

«Міністр оборони Андрій Таран збрехав про проведення зі мною співбесіди, збрехав про причини відмови в наданні мені посади — замість цього мені нахамили на сайті МО. Буду змушений подавати до суду на Міноборони і вимагати офіційних вибачень і видалення образ на мою адресу», — написав він.

 

Министр обороны Андрей Таран солгал о проведении со мной собеседования, солгал о причинах отказа в предоставлении мне...

Posted by Юрий Бутусов on Friday, December 11, 2020

Журналіст каже, його не запросили на зустріч з міністром оборони. Через це він не зміг представити власну програму дій. Бутусов додав, що міністерство не запропонувало йому жодної посади, яку він міг би зайняти в Міноборони.

 

За словами журналіста, ніхто з Міноборони з ним нічого не обговорював.

«Якби зі мною провели зустріч, якби я зміг роз'яснити суть моєї програми, які кадри я збираюся залучати до роботи, і після нашої бесіди мені б написали відмову — дії Міноборони мали б якусь логіку. Але всього цього не було», — наголосив Бутусов.  

Chas News повідомляв, що у бюджеті на 2021 рік зменшили суму фінансування безпеки й оборони.

У Міноборони заявили, що амбіції Бутусова перевищують його компетенції. Тому йому відмовили у працевлаштуванні