Депутат від «Слуги народу» вела піратську трансляцію зі стадіону матчу «Динамо» — «Барселона» (оновлено)

Депутат від «Слуги народу» Ірина Борзова на своїй сторінці у Facebook вела піратську трансляцію футбольного матчу «Динамо» — «Барселона» зі стадіону НСК «Олімпійський».

Він відбувся у вівторок, 2 листопада.

Таким чином парламентар порушила закон про авторське право, зазначає XSport.

В цьому сезоні права на показ матчів ліги чемпіонів в Україні належить сервісу Megogo. Усі інші транслятори, ЗМІ та пересічні громадяни не можуть транслювати відео повного матчу або його частини.

Зазвичай, за правилами УЄФА, стюарди на стадіоні мають слідкувати за тим, щоб глядачі не вели фото- та відеозйомку події.

Борзова вела стрім з VIP-ложі «Олімпійського». На її сторінці в соцмережі відео подивилось понад 34 тис. людей. Наразі воно вже видалено.

Згідно з статтею 176 Кримінального кодексу України «Порушення авторського права і суміжних прав», незаконне відтворення програм мовлення карається штрафом або позбавленням волі строком до двох років. Якщо ж такі дії вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб або завдали матеріальної шкоди у великому розмірі, — винного можуть ув’язнити на п’ять років.

Оновлення від 16:00.

В компанії Megogo відповіли на запит Сhas News, чи будуть вони подавати позов стосовно Ірини Борзової.

«Ми не збираємось звертатись до поліції щодо цього порушення, та віримо що це більше не повториться. Адже інтелектуальна власність має ту саму суть, як і приватна власність, та посягання на неї у будь-який спосіб та заради будь-яких намірів неприйнятне», — заявили в компанії.

Сhas News отримав від правовласника дозвіл використовувати відео з матчів Ліги чемпіонів.

Тому ми цілком законно пропонуємо переглянути огляди матчів «Динамо» — «Барселона» і «Реал» — «Шахтар», що відбулись на цьому тижні.

Федерація з гандболу змінила вимоги до форми спортсменок через звинувачення у сексизмі