«Динамо» — «Барселона»: огляд матчу Ліги чемпіонів (відео)
Getty Images

У вівторок, 2 листопада, київське «Динамо» в матчі Ліги чемпіонів поступилося вдома іспанській «Барселоні» — 0:1. Єдиний м’яч на 70-й хвилині забив Ансу Фаті.

З таким же мінімальним рахунком 0:1 «Динамо» програло «Барселоні» і на її полі два тижні тому.

На відміну від першої зустрічі команд цього разу у Києві динамівці мали кілька хороших шансів забити.

У першому таймі момент був у Де Пени. У другому воротар каталонців Тер Штеген парирував непростий удар Циганкова, а Караваєв зі зручної позиції не влучив у ворота.

Після матчу тренер «Динамо» Мірча Луческу вказав на головну різницю у рівні команд.

«Різниця у технічному виконанні  як забив Фаті! А які моменти були у нас, але ми ніяк не могли підлаштуватися під м'яч чи пробити по воротах. У цьому і полягає різниця», — сказав Луческу.

Загалом тренер киян залишився задоволеним грою команди, але не результатом.

«Вважаю, ми зіграли хороший матч проти хорошого суперника. При цьому заслуговували на більше... За великим рахунком, гра мала закінчитися нічиєю. Удача була на боці «Барселони», — резюмував тренер.

Після чотирьох турів «Динамо» поcідає останнє місце в групі, не забивший жодного м’яча.

Далі динамівці 23 листопада в Києві зіграють з лідером групи — «Баварією».

Стала відома зарплата головного тренера збірної України. А скільки отримують футболісти?