404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Другий після бога? Трамп визнав, що Ісус популярніший за нього
Getty Images

Хороший президент наразі у американців. Світла голова, язик добре підвішений. Та найголовніше — скромний! Під час нещодавньої зустрічі з виборцями в Грінвіллі, Північна Кароліна, чесно визнав, що не він є найвідомішою персоною в світі.

«Днями мені хтось сказав: ти на сьогодні — найвідоміша людина у світі. Я кажу: ні, не я. Мене питають: а хто більш відомий? Я сказав — Ісус Христос», — заявив Трамп з трибуни. Натовп зайшовся в благословенному екстазі. Не вистачало вигуків «Алілуйя!». Хоча, може, вони просто потонули в оваціях.  

А Трамп продовжив: «Ні, я без шансів — Ісус Христос! Дозвольте мені підняти очі і сказати: я навіть не близько».

Нагадаємо, президент США нещодавно вилікувався від коронавірусу. І назвав це божим благословінням.

А зараз в Грінвіллі, коментуючи випадки коронавірусу в команді його суперника Джо Байдена, зазначив: «Маски, без масок... Ти можеш робити все що завгодно. Але ти все ще потребуєш допомоги Боса».

Під час виборчої кампанії Трамп розігрує релігійну карту на повну. Один з його синів, Ерік, під час одного з ефірів на радіо заявив, що «Демократична партія стала партією  атеїстів», а його батько «буквально врятував християнство». Ні більше ні менше!

На виборах в 2016 році переважна більшість  християн-євангелістів США підтримала Трампа. Джо Байден сповідує католицизм. І більше 1600 лідерів віри підтримали його минулого тижня, пише The Hill.

Для лікування Трампа від СOVID використали кров трьох сингапурців