Джонсон втретє з початку вторгнення приїхав до Києва і не з пустими руками (відео)

Премʼєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон приїхав до Києва з нагоди Дня Незалежності та вже зустрівся із президентом Володимиром Зеленським.

«Те, що відбувається в Україні, має значення для всіх нас. Тому я сьогодні в Києві. Тому Велика Британія продовжуватиме підтримувати наших українських друзів. Я вірю, що Україна може і виграє цю війну», — написав Джонсон у Twitter.

Канцелярія британського прем'єра повідомила, що під час візиту Джонсон повідомив про новий пакет військової допомоги на 54 млн фунтів. Він включає 850 мікродронів Black Hornet, баражуючі боєприпаси та обладнання для пошуку мін у прибережних вод.

Загалом Велика Британія вже виділила на військову підтримку України 2,3 млрд фунтів.

«Борисе, дякую за безкомпромісну підтримку нашої країни з перших днів повномасштабної російської агресії, за стійке відстоювання інтересів України на міжнародній арені! Нашій державі пощастило мати такого друга», — прокоментував візит Джонсона президент України.

 

Радий вітати в День Незалежності великого друга України Бориса Джонсона. Boris Johnson, дякую за безкомпромісну підтримку нашої країни з перших днів повномасштабної російської агресії, за стійке відстоювання інтересів України на міжнародній арені! Нашій державі пощастило мати такого друга! —— I am happy to meet Boris Johnson, a great friend of Ukraine, on Independence Day. Boris Johnson, thank you for the uncompromising support for our country from the first days of the full-scale Russian aggression, for steadfastly defending the interests of Ukraine in the international arena! Ukraine is lucky to have such a friend!

Posted by Володимир Зеленський on Wednesday, August 24, 2022

Нагадаємо, це вже третій візит та, ймовірно, останній Бориса Джонсона з початку повномасштабного вторгнення росії — на початку вересня у Великій Британії має з'явитися новий прем'єр міністр.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Байден привітав українців $3 млрд на купівлю ППО, артилерії та безпілотників для ЗСУ