404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Екснардеп Кононенко не піде на допит в НАБУ. Каже, що «лікується від отруєння ртуттю»
УНІАН

Екснардеп Ігор Кононенко заявив, що не зможе прийти на допит в Національне антикорупційне бюро. Причина — він «проходить черговий курс відновлення здоров’я після сумнозвісного отруєння ртуттю кілька років тому».

Про це політик написав у Facebook. Кононенко пише, що він дізнався про запрошення від НАБУ на допит зі ЗМІ, а «не у передбачений законом спосіб». На попередні виклики до НАБУ він не ходив з тієї ж причини — бо «не отримував у жоден передбачений законом спосіб повістку про виклик як свідка у вказаному кримінальному провадженні».

Екснардеп пише: «Я би хотів повернутися якомога раніше і допомогти слідству у встановленні істини в питанні розслідування цього кримінального провадження, але через об'єктивні складнощі зробити це 11 січня я не зможу. Я маю намір укласти з адвокатом договір про надання правової допомоги та передати вам усі необхідні документи».

Раніше Кононенка викликали на допит до НАБУ у справі про видачу за заниженою вартістю спецдозволу на користування державними надрами у Полтавській області.

Як повідомляє «Українська правда», зараз ексдепутат і близький соратник колишнього президента Петра Порошенка перебуває за кордоном.

Шаровий мандат. Парадоксальна історія політичної кар’єри Анатолія Шарія з неочікуваним фіналом