404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Експрем'єр Словаччини, який втратив посаду через Sputnik V, приїхав до Росії за вакциною РФ
Getty Images

Міністр фінансів Словаччини Ігор Матович, який втратив посаду очільника уряду через скандал із російською COVID-вакциною Sputnik V, у Москві зустрінеться з виробником російського препарату — гендиректором Російського фонду прямих інвестицій Кирилом Дмитрієвим. Напередодні саме з ним узгодили контракт на 2 млн доз вакцини.

Про це Матович розповів у Facebook.

«Переговори, звичайно, будуть пов'язані з вакциною. Будь-які перешкоди та систематичні намагання не допустити Sputnik V до Словаччини я засуджую від усього серця та зроблю все, що зможу, щоб зробити їх невдалими врешті-решт, а мільйони людей в Словаччині нарешті могли почати робити щеплення Sputnik V. Результати повідомлю. Тримаємо кулачки», — написав він.

Раніше Словаччина зіткнулася з політичною кризою після того, як дві невеликі партії заявили про можливий вихід з правлячої коаліції через закупівлю урядом 2 млн доз вакцини Sputnik V.

 

MOSKVA Dnes sa v Moskve stretnem s Kirillom Dmitrievom, CEO Russian Direct Investment Fund (Ruský fond pre priame...

Posted by Igor Matovic on Wednesday, April 7, 2021

Через цей політичний скандал прем’єр Ігор Матович пішов у відставку. Зараз уряд країн очолює Едуард Гегер.

Напередодні словацька газета Denník N повідомила, що Словацький держінститут контролю за лікарськими засобами досліджував партію Sputnik V. Препарат відрізняється від того, який отримав позитивний відгук в медичному журналі The Lancet.

Chas News повідомляв, що очільника МОЗ Чехії звільнили після відмови придбати російську вакцину.

Берлін збирається почати перемовини про купівлю вакцини Sputnik V — ЗМІ