404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
ЄС може закрити внутрішні кордони через поширення «британського» виду COVID-19
Getty Images

Країни Європейського Союзу можуть знову закрити внутрішні кордони через поширення нового штаму коронавірусу. У ЄС думають заборонити й подорожі до Сполученого Королівства. Проте наразі держави Євросоюзу не визначились стосовно цього питання.

Про це повідомляє The Guardian.

21 січня у відповідні нагальні проблеми обговорять очільники 27 держав Євросоюзу.

Уряд Німеччини вже розробив документ, що дозволяє країнам-членам ЄС закривати свої кордони для громадян країн всередині блоку та за його межами. Обмеження на подорожі запровадять, якщо на території держав виявлять новий штам COVID-19.

«У тих випадках, коли держави-члени вважають це необхідним для захисту здоров'я населення, вони можуть запроваджувати тимчасові заборони на в'їзд і перевезення пасажирів, що прибувають з третіх країн із зонами, зараженими вірусом», — зазначили німецькі держслужбовці.

Берлін пропонує країнам обмежувати внутрішнє переміщення «наприклад, в радіусі 15 км». Мова йде про райони, де раніше зафіксували випадки нових штамів коронавірусу.

Очільник відомства федерального канцлера Німеччини Хельге Браун 21 січня в коментарі телеканалу ARD сказав, що країна може закрити кордини з сусідніми державами. Це станеться, якщо ФРН не вдасться взяти під контроль нові мутації COVID-19.

«Небезпека полягає в тому, що коли кількість інфекцій в країні зростає, ця мутація стає варіантом квазі-більшості, й тоді інфекція більше не може контролюватися. Тому неминучі більш суворі правила в'їзду через наші внутрішні кордони, і, оскільки всі цього не хочуть, важливо, щоб ми діяли разом зараз», —  заявив він.

Chas News повідомляв, що Великобританія терміново запровадила жорсткий карантин через новий штам коронавірусу. 

Чотири країни Європи заборонили авіарейси з Британії через новий штам COVID-19