404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Єврокомісія затвердила фінансування проєктів з подолання криз на суму €28 млн для України, Балкан і Кавказу
Eurodiaconia

Єврокомісія затвердила гуманітарний бюджет в розмірі 1,4 млрд на 2021 рік. З них 28 млн чиновники спрямують на фінансування проєктів з подолання кризових ситуацій в Україні, на Західних Балканах і на Кавказі.

Про це у вівторок повідомили у пресслужбі Європейської комісії.

«У той час як глобальні гуманітарні потреби ще більше погіршилися через наслідки пандемії коронавірусу і наслідків зміни клімату, Європейська комісія затвердила свій початковий річний гуманітарний бюджет в розмірі 1,4 млрд на 2021 рік», — повідомляє пресслужба.

Обсяг бюджету перевищує на понад 60 % ухвалений у минулому році.

Із затвердженої суми ЄС виділить 28 млн на фінансування проєктів з подолання криз в Україні, на Західних Балканах і на Кавказі.

Гуманітарні потреби зростають у всьому світі, і нам потрібен відповідний бюджет. Наш збільшений бюджет дозволить ЄС продовжувати відігравати провідну глобальну роль у реагуванні на нові кризи і ті, що вже існують

Як ми писали раніше, в Євросоюзі хочуть до літа вакцинувати 70% дорослого населення. Очільниця Єврокомісії наголосила, що такі дії «можуть стати поворотним моментом у боротьбі з вірусом»

У ЄС можуть обмежити внутрішні та закордонні подорожі. Єврокомісія запропонувала запровадити жорсткіші вимоги для туристів.

Єврокомісія хоче створити відомство по боротьбі з пандеміями, незалежне від ВООЗ