Європейська організація з ядерних досліджень (CERN) розірвала співпрацю з рф та білоруссю
CERN

Європейська організація з ядерних досліджень (CERN) повідомляє про розрив співпраці з росією та білоруссю. Про це йдеться в офіційному повідомленні організації.

«23 держави-члени CERN вкотре найрішучим чином засуджують військове вторгнення російської федерації в Україну й заяви тих російських інститутів, які висловлювали підтримку незаконному вторгненню в Україну», — зазначається в документі.

CERN призупиняє участь своїх вчених у наукових комітетах установ на території рф і білорусі. Скасовуються всі заходи за програмами співпраці у цих двох країнах. Призупиняється також можливість призначати асоційованими членами CERN російських та білоруських представників.

Chas News вже розповідав про CERN — найбільшу у світі лабораторія фізики високих енергій. Сьогодні на експериментальному обладнанні CERN працює близько 12 тисяч дослідників з 80 країн з усього світу. Найбільш відомим проєктом CERN є Великий адронний колайдер, що побудовано біля Женеви.   

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.