404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Facebook розробляє інструмент, який читатиме та узагальнюватиме статті
Bangkok Post

Соцмережа Facebook працює над нейромережею, яка здатна істотно полегшити життя тим, хто не хоче читати довгі тексти.

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг повідомив співробітникам на загальнонаціональній зустрічі, що він працює над інструментом, який буде читати статті та автоматично генерувати їх зведення для користувачів, повідомляє Buzzfeed.

Наразі Facebook не коментує інсайдерські витоки. Business insider повідомляє, що новий сервіс отримає назву TLDR, що можна розшифрувати як «Тoo long, didn’t read». В перекладі українською це означає «Занадто довго, не читав».

Алгоритм буде заснований на нейронній мережі. ШІ самостійно вивчатиме публікації, які підходять для того чи іншого користувача, а після цього алгоритм буде вилучати непотрібну для читача інформацію.

Обсяг тексту можна буде коригувати на вимогу користувача.

У 2020 році вже представили схожий сервіс для стиснення наукових статей під назвою Semantic Scholar, який здатен зменшити текст у 238 разів.

Користувачі Facebook, ймовірно, також зможуть задати інструменту запитання щодо новин.

Ця функція була анонсована під час зустрічі компаній, що проводиться наприкінці року, йдеться у звіті фірми. Головний директор Facebook з технологій Майк Шрепфер представив інструмент.

Шрепфер заявив, що цей інструмент також буде мати голосовий зв’язок, тобто користувачі матимуть змогу слухати озвучене машиною резюме, повідомляє Buzzfeed.

Райан Мак із BuzzFeed, який написав повідомлення про засідання в кінці року у Facebook, заявив, що TLDR створять для відповіді на запитання про новини. «Наприклад, ви можете запитати: «гей, Facebook, скільком людям допоможе ця вакцина?», і (ШІ) продукуватиме відповідь», — сказав Мак.

На тій же зустрічі керівники оголосили й про інші футуристичні амбіції, включаючи нейронний датчик, що дозволяє людям керувати своїми телефонами за допомогою думки, універсальний інструмент-перекладач та соціальну мережу VR — із віртуальною реальністю.

Як ми писали раніше, Сингапур першим у світі офіційно впроваджує ідентифікацію особи за обличчям.

Орган з нагляду за правами ЄС попереджає про «підводні камені» у використанні штучного інтелекту