404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Facebook видалив допис Трампа через порівняння COVID-19 із сезонним грипом
Getty Images

Президент США Дональд Трамп порівняв коронавірус з грипом у своїх соцмережах. Facebook видалив допис політика, проте пост залишився доступним у Twitter з приміткою «потенційно небезпечна інформація про COVID-19, яка вводить в оману».

Про це повідомляє CNN.

«Наближається сезон грипу! Багато людей щороку, іноді більше 100 000 чоловік, незважаючи на вакцину, вмирають від грипу. Чи збираємося ми закрити нашу країну? Ні, ми навчилися жити з цим так само, як ми вчимося жити з COVID-19, який в більшості груп населення набагато менш небезпечний», — наголосив президент.

Представник Facebook Енді Стоун підтвердив, що компанія видалила пост за порушення правил щодо дезінформації про COVID-19. У серпні корпорація вперше видалив пост Трампа. У ньому президент США стверджував, що діти «майже невразливі» перед коронавірусом.

Бути чи не бути дебатам?

Кандидат у президенти США від демократів Джо Байден вважає, що заплановані на наступний тиждень дебати з Трампом не повинні проводитися. Політик вважає, що президент США ще не повністю вилікувався від коронавірусу, передає Reuters.

«Якщо у нього все ще є COVID, у нас не повинно бути дебатів. Я не зовсім розумію, про що зараз говорить президент Трамп. Я не знаю, який його статус. Я з нетерпінням чекаю можливості дебатувати з ним, але я просто сподіваюся, що всі протоколи будуть дотримані. Надто багато людей заразилися», — каже Байден.

Водночас очільник комунікацій президентської кампанії Трампа Тім Мурті запевнив, що Трамп  вилікувався та візьме участь у дебатах.

«Президент Трамп буде здоровий і буде там. Для Байдена немає виходу з цього, і його захисники у ЗМІ не можуть його прикрити», — гвоорить Мурті.

Нагадуємо, 2 жовтня Дональд Трамп оголосив, що у них з дружиною Меланією виявили коронавірус. Президента США Дональда Трампа доправили до військово-медичного центру імені Уолтера Ріда після позитивного результату тесту на коронавірус. 6 жовтня Трампа виписали з лікарні, де він протягом трьох днів лікувався. 

Раніше ми писали, що президент США Дональд Трамп найбільше у світі поширює фейкові новини про COVID-19.

Twitter удосконалює ярлики для фейків. Серед сумнівних авторів — Трамп