404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Facebook видалив сотні профілів через «неавтентичну поведінку» Росії та Франції
Pixabay

Facebook видалив сотні сторінок через «неавтентичну поведінку» Росії та Франції. Країни використовували свої акаунти, щоб вплинути на ситуацію у державах Північної Африки та Близького Сходу.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Три мережі акаунтів порушували правила соцмережі щодо іноземного або урядового втручання. Такі дії держав у Facebook назвали «неавтентичною поведінкою». 

Загалом компанія видалила 84 акаунтів у Facebook, шість сторінок, дев’ять груп та 14 облікових записів в Instagram. Ці сторінки втручались у справи Центральної Африканської Республіки (ЦАР), Малі, Нігерії, Буркіна Фасо, Алжира, Кот-д’Івуара та Чада.

Співробітники корпорації видалили й 63 Facebook-акаунтів, 29 сторінок, сім груп та один Instagram-акаунт, які мали російське походження. Вони намагались вплинути на ситуації у Центральній Африканській Республіці, Мадагаскарі, Камеруні, Екваторіальній Гвінеї, Мозамбіку, Південній Африканській Республіці, а також діаспори ЦАР у Франції.

Водночас Facebook видалив 211 профілів в однойменній соцмережі, 126 сторінок, 16 груп та 17 Instagram-акаунт, створених в Росії. Останні порушували правила соцмережі щодо Лівії, Судану та Сирії.

Chas News повідомляв, що у Facebook Messenger cтався серйозний збій по всій Європі.

Влада США тисне на Facebook через «незаконну монополію в сфері соцмереж» й вимагає «відчуження» Instagram та WhatsApp