404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Франція, Німеччина та Чехія закрили кордони через пандемію коронавірусу
Getty Images

Франція, Німеччина та Чехія закрили кордони через пандемію COVID-19. Chas News розібрався, як у країнах діятимуть заборони та коли вони припинять дію.

Франція

В'їзд і виїзд до Франції з країн, що не входять в ЄС, заборонили через поширення в країні «британського» штаму COVID-19, а також нового виду коронавірусу з ПАР.  Про це прем'єр-міністр держави Жан Кастекс розповів у Twitter. Заборона набуде чинності 31 січня.

«Будь-який в'їзд до Франції і будь-який виїзд з нашої території як з країни, так і в країну, що не входить до Європейського союз, буде заборонений за винятком дуже настійних причин. Будь-які в'їзди до Франції з країн ЄС будуть обумовлені пред'явленням тесту ПЛР, за винятком транскордонних працівників», — йдеться у повідомленні.  

Німеччина

Федеральний уряд Німеччини запровадив жорсткі обмеження на в'їзд до ФРН із країн, де зафіксували високий рівень поширення мутованих варіантів коронавірусу, передає DW.

З 30 січня заборонено в'їжджати до країни іноземцям з Великобританії, Ірландії, Португалії, Бразилії і ПАР. З 31 січня до списку цих країн додадуть Лесото і Есватіні. Попередньо обмеження діятимуть до 17 лютого.

Винятки становитимуть лише особи, які мають право на проживання в Німеччині, а також транзитні пасажири і транспортування товарів. Вїзд не закриють й для людей, які подорожують «з невідкладних гуманітарних причин».

Чехія

Чехія заборонила в'їзд в країну для іноземців через пандемію коронавірусу. Обмеження діятимуть до 14 лютого включно, повідомили в МЗС держави.

Уряд заборонив в’їжджати іноземцям зі всіх країн, незалежно від того, в якій зоні країна знаходиться — зеленій, помаранчевій або червоній. В'їхати  зможуть тільки громадянам Чехії.

Нові обмеження набули чинності 30 січня.

Chas News повідомляв, що українські заробітчани зможуть в’їхати до Польщі без карантину. 

У ЄС можуть обмежити внутрішні та закордонні подорожі