404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
ФСБ шукає компромат на голову розвідки України
iStock

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії збирає компромат на нового начальника військової розвідки України Кирила Буданова. У грудні Головне управління розвідки перехопило відповідні переговори.

Міноборони опублікувало записи переговорів між співробітниками служби — Олександром Склянком і Миколою Чернихом. Раніше вони працювали у кримському управлінні СБУ, повідомила пресслужба відомства.

«Знаючи, що цей канал зв’язку вже перекодований, ГУР МО України оприлюднює аудіофайл розмови та повідомляє, що співрозмовниками є колишні співробітники кримського Главку СБУ, які зрадили присязі та перейшли на службу до ФСБ РФ», — йдеться у повідомленні.

Представниками ФСБ перебували в окупованому Сімферополі та Донецьку. Під час розмови вони обговорили, як знайти компромат на Буданова та потім передати його до управління ФСБ.

«На жаль, Україна має чимало прикладів зрадництва з боку колишніх офіцерів українських спецслужб. Воєнна розвідка вкотре нагадує їм, а також усім російським військовим злочинцям про неминучість покарання за свої злочини», — додали у відомстві. 

Раніше вони вже надавали інформацію стосовно очільника військової розвідки службі. Про це Склянко та Черних розповіли під час розмови. Відповідний запис можна прослухати за посиланням.  

Вас також може зацікавити:

Раніше ФСБ РФ заявило про перестрілку на кордоні з Україною.

Chas News повідомляв, що The Insider і Bellingcat оголосили імена і псевдоніми отруювачів Навального зі спецгрупи ФСБ.

Напередодні у СБУ заявили, що «Укрзалізниця» купувала російські запчастини, які ввозили через окуповані території.

Пранк року. Навальний стверджує, що дзвонив агенту ФСБ, який мав завдання його вбити