Хакери спрацювали. На сторінці російського Генконсульства у Харкові з'явилося привітання з Днем захисників України

У четвер, 14 жовтня, в Instagram з'явилося привітання українців з Днем захисників і захисниць України від імені співробітників Генерального консульства Російської Федерації в Харкові. У ньому йдеться про агресію РФ стосовно України та незгоду працівників диппредставництва з політикою Росії.

Ймовірно, сторінку Генконсульства РФ «зламали», адже наразі допис вже недоступний. 

Проте скріншоти збереглися у Facebook-пості Яніки Мерило, радника міністра цифрової трансформації.

Jaanika Merilo/Facebook

Jaanika Merilo/Facebook

«Шановні громадяни України, друзі! Співробітники Генерального консульства Російської Федерації в місті Харкові щиро, від усього серця, вітають український народ з Днем захисників і захисниць України! Бажаємо вам богатирського здоров'я, бездоганної витримки, тепла, радості, мирного неба над головою, — йдеться у тексті привітання. — Перебуваючи на священній українській землі, ми усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації. Ми захоплюємося українськими хлопцями та дівчатами, які захищають кожну п'ядь своєї землі».

У тексті зазначено, що представники консульства не підтримують політику РФ щодо України.

«Сподіваємося, що зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні. Ми не підтримуємо політику нашої держави стосовно України. У той час, коли політичне керівництво Росії віроломно окупувало Крим і Донбас, на більшій території РФ люди живуть у злиднях і нещасті. Розуміємо, що, швидше за все, після цих поздоровлень ми будемо змушені повернутися додому. Слава Україні! Генеральний консул Дем'яненко І.», — йдеться у тексті.

Щоправда, виявилося, що вказана сторінка в Instagram, де розмістили відповідне привітання, не належить дипломатичному представництву. Таким чином невідомий патріот з нагоди свята потролив консульство РФ у Харкові.

Путін призначив Поклонську послом в Кабо-Верде. Україна звернулася до уряду держави (оновлено)