404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Інтерпол попереджає, що вакцини проти COVID-19 можуть бути мішенню злочинців

Глобальне агентство з координації діяльності поліції Інтерпол попередило в середу, що організовані злочинні мережі можуть бути націлені на вакцини проти COVID-19 і можуть продавати підроблені препарати.

Інтерпол, штаб-квартира якого знаходиться у Франції, заявив, що оголосив глобальне попередження правоохоронним органам у 194 країнах-членах, застерігаючи, що мережі організованої злочинності полюють за вакцинами проти COVID-19.

Поки уряди готуються до випуску вакцин, злочинні організації планують проникнути до ланцюгів поставок або порушити їх. Злочинні мережі також будуть націлені на нічого не підозрюючих громадян за допомогою підроблених веб-сайтів та фальшивих методів лікування, що може становити значний ризик для здоров'я і навіть життя  

За даними організації, люди вже рекламували, продавали та вводили фальшиві вакцини.

Оскільки низка вакцин проти COVID-19 наближається до затвердження та розповсюдження у всьому світі, забезпечення безпеки ланцюга поставок та виявлення незаконних веб-сайтів, що продають фальшиву продукцію, будуть мати важливе значення.

Окрім націлювання на вакцини проти COVID-19, по мірі поступового відновлення міжнародних подорожей тестування на вірус стане важливим. Інтерпол очікує через це на виробництво та розповсюдження несанкціонованих та сфальсифікованих наборів для тестування.

Зі збільшенням кількості шахрайств, пов’язаних із COVID-19, організація також радить громадськості бути особливо обережними при пошуці в Інтернеті медичного обладнання чи ліків.

Як ми писали раніше, для закінчення пандемії треба вакцинувати 70% населення світу, вважають у ВООЗ.

Великобританія схвалила вакцину Pfizer і BioNTech до використання з наступного тижня