404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Італійського мафіозі знайшли через його кулінарні відео на Youtube
Getty Images

Італійський мафіозі Марк Ферен Б'яр, який сім років переховувся від органів правопорядку, опинився-таки за ґратами. Злочинця згубило бажання похизуватися кулінарними здібностями.

Чоловік завантажував ролики на Youtube. Він ретельно приховував обличчя, але в кадрі були його руки з татуюваннями. Саме за ними його й розпізнали, пише ВВС.

Виявилось, що представник мафії переховувався від закону в Домініканський Республіці. Там його затримали і екстрадували до Італії.

Переховувався Б'яр з 2014 року, коли поліція розшукувала його за звинуваченням у торговлі. Правоохоронці підозрюють, що Б'яр був членом клану Каччола, який входить до ндрангети,  мафії, що спеціалізується на наркоторгівлі.

Ндрангета вважається одним з найвпливовіших злочинних угруповань у світі, оскільки контролює більшу частину поставок кокаїну, що надходить до Європи.

В Італії очікують на масштабний судовий процес над членами ндрангети. Звинувачення висунули 355 ймовірним мафіозі і корумпованим чиновникам. А до свідчень планують залучити понад 900 людей.

В Іспанії затримали двох українців у справі про відмивання коштів російської мафії