404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Карантинна» допомога. У перший день 33 тис. українців подали заявки
iStock

Уже понад 33 тис. українців успішно подали заяви для оформлення одноразової матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам. Чиновники обіцяють виплатити 8 тис. грн від держави для працівників і бізнесів, які постраждають від карантину до Нового року.

Про це повідомили у пресслужбі Мінцифри.

«З моменту запуску послуги сотні тисяч користувачів одночасно намагаються подати заяву. Зараз маємо понад тисячу запитів в секунду.  Це вплинуло на стабільність роботи застосунку і порталу «Дія», — йдеться у повідомленні відомства.

Користувачі можуть спробувати отримати послугу через застосунок. Однак, якщо «Дія» не працює, то краще зробити паузу і заповнити форму пізніше, радять у Мінцифрі. Подати заяву на отримання допомоги можна з 14 до 31 грудня включно.

«Якщо ви вже подали одну заяву, не намагайтесь надсилати одразу ще одну. Про усі статуси вашої заяви ви можете дізнатися у вашому кабінеті громадянина на порталі «Дія» або через push-сповіщення у застосунку. Інформація про зарахування коштів надійде від вашого банку», — підкреслив керівник проєкту «Дія» Мстислав Банік під час брифінгу.   

Chas News повідомляв, що очільник ВР підписав закони про допомогу підприємцям під час дії карантину.

Допомога від держави. Зеленський підписав закони про підтримку населення та бізнесу під час локдауну