Кіт Степан блокує в Instagram на знак протесту проти використання його зображення

Кіт Степан заблокував сторінку в Instagram, якою хотіли привернути увагу до його потенційної співпраці з брендом Monobank.

Про це у Facebook написала Катерина Волошина, головний редактор видання MMR.

За її словами, на новій Instagram-сторінці видання опублікували пост з котом Степаном, якому прималювали карту Monobank. Вона уточнила, що на момент публікації фото з котом на сторінку підписались менше 100 користувачів. Крім того, текст посту починався зі слова «якби».

Вона розповіла, що згодом кіт Степан написав повідомлення з вимогою видалити «цей дегенеративний пост». Потім він заблокував не лише Instagram-сторінку видання, а й всіх, хто уподобав пост.

«Нам здавалося, що кіт Степан і monobank зможуть створити чудову колаборацію — пригадаємо хоча б кота-маскота monobank, але щось не так пішло», — пояснила редакторка і додала, що їй довелося видалити допис.

Харківський кіт Степан, який став відомим після того, як його фотографію в своєму Instagram виклала Брітні Спірс, має контракт із модним брендом Valentino. У коментарях до посту редакторки користувачі припустили, що це могло бути розцінене як використання «бренду» з комерційною метою.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Давай я в ліс тихесенько піду». Мережу заполонили меми та фотожаби з висловлюванням Трухіна з місця ДТП (фото)