Кличко розповів, коли у Києві можуть ввести локдаун і зупинити транспорт
iStock

Міський голова Києва Віталій Кличко закликав киян користуватися громадським транспортом тільки за крайньої потреби.

«Ми добилися того, щоб під заборону не потрапив громадський транспорт. Він працює за визначеним регламентом і з дотриманням норм безпеки. З наповненістю не більше 50 відсотків місць, що передбачені технічною характеристикою транспортного засобу. І тут би я хотів наголосити. Громадський транспорт під час карантину працює виключно для тих пасажирів, які добираються на роботу чи в невідкладних справах», — зазначив він.

За його словами, рішення не зупиняти громадський транспорт продиктоване необхідністю добиратися на роботу людям, які працюють на критично важливих підприємствах столиці.

«Якщо ситуація не поліпшиться, і міська влада, і уряд будуть ухвалювати рішення щодо зупинки громадського транспорту в столиці, тоді буде дуже жорсткий локдаун. Але ми всі пам’ятаємо, яке обурення викликало таке рішення рік тому. Коли не працювало метро, а наземний транспорт перевозив тільки пасажирів за спецперепустками», — додав Кличко.

Напередодні стало відомо, що столиця не зупинятиме роботу громадського транспорту на період суворого карантину. Проте він працюватиме з суворим дотриманням протиепідемічних норм.

Chas News повідомляв, що уряд передав місцевій владі право забороняти пасажирські перевезення в «червоній» зоні.

Метро і наземний транспорт у Києві не зупинятимуть на час суворого карантину