404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Коболєв каже, що проти «Нафтогазу» відкрили справу щодо державної зради

Проти менеджменту НАК «Нафтогаз» відкрили кримінальну справу за фактом можливої державної зради. Про це в інтерв’ю повідомив голова НАК Андрій Коболєв.

За словами Коболєва, документи, що засвідчують відкриття справи, він отримав від «однієї з українських спецслужб», ймовірно, йдеться про СБУ. На питання, проти кого саме відкрита справа, голова «Нафтогазу» зазначив, що «розслідується діяльність менеджменту компанії». «Думаю, важко розслідувати діяльність менеджменту «Нафтогазу» без прізвища Коболєв», — додав він.

«Ми це все сприймаємо як дуже наполегливе запрошення до публічної дискусії. Ми готові це запрошення прийняти, нам немає чого приховувати», — каже Коболєв. А у коментарі каналу Прямий голова «Нафтогазу» натякнув, нібито публікація звіту Держаудитслужби може бути інформаційною атакою. 

«Зараз група українських урядовців, на чолі з президентом Володимиром Зеленським знаходиться в Європі, в Лондоні та веде перемовини з іноземними інвесторами. І на фоні цих перемовин з’являються такі новини, що вау, сотні мільйонів гривень, аудитори і таке інше… Це просто інформатака, аби зменшити шанси на успіх з іноземними інвесторами», — коментує Коболєв.

Chas News писав, що у вівторок, 6 жовтня, у ЗМІ з'явилась інформація про те, що значні фінансові порушення у роботі «Нафтогазу» начебто завдали компанії збитків на суму понад 75 млрд грн. Журналісти стверджували, що нібито серед порушень був «і продаж газу за заниженими цінами, і безпідставна виплата премій членам правління «Нафтогазу», і заниження послуг за транспортування газу». Результатом порушень стало суттєве заниження розміру дивідендів, які НАК мав сплатити на користь держави. 

У НАК відкидають звинувачення, а у Держаудитслужбі на той час казали, що не підтверджують інформацію. «Така інформація є суб’єктивною думкою автора і не відповідає дійсності», — зазначали у службі.