404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Багато що переосмислила. Про що говорила Тимошенко в ефірі «Свободи слова»

Лідер «Батьківщини», народний депутат Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» розповіла про пережитий коронавірус, важливість медичного страхування та вакцинації для подолання пандемії. Сhas News занотував найцікавіше з того, про що говорив політик.

Про боротьбу з COVID-19

«Мені здавалося, що там багато політики. Думаю, багатьом це здається. Коли я через це пройшла — не тільки я, ви знаєте, мої діти, онуки – уся моя родина, яка тут, у Києві, практично перехворіла (у тому числі важко) — хочу сказати: не легковажте... Коронавірус — це така хвороба, яка є лотереєю: ти можеш витягнути легку форму, а можеш – смертельну».

Про роботу медичних працівників

«Бережіть лікарів, медичних сестричок, санітарочек. Наших медичних працівників, що працюють по всій країні. Я подивилася наскільки це жертовні люди. І я хочу сказати, що вони не тільки своїм здоров’ям ризикують, а й своїм життям. Вони настільки знедолені, що взагалі важко уявити. [...] Вони — національний скарб нашої держави».

Про безкоштовні тести та ліки

«Мають бути абсолютно безкоштовні ліки для тих, хто захворів на коронавірус. І їх повинні надавати не тільки тим, хто у лікарнях, а й тим, хто вдома. Нам треба зробити так, щоб людина, в якої є температура та симптоми COVID-19 могла негайно зателефонувати на один номер на всю країну. І будь-яка мобільна група з фельдшером та медичним персоналом має одразу виїхати на місце, взяти тест і залишити людині повністю весь протокол лікування. І безкоштовні ліки».

Про нестачу фінансування

«Треба повернути ті гроші, які пішли на дороги,  а це половина з того, що на COVID було передбачено. Значить нам треба всім разом сісти і подумати. Які дороги? Треба все повернути на COVID».

Про розвиток науки

«Нам потрібно негайно фінансувати розвиток мікробіології. Нам треба науку підіймати. Скажіть, будь ласка, а скільки Україна буде стояти в черзі, коли десь винайдуть і зроблять вакцину? Якими ми будемо в черзі? Чи доживуть наші діти, батьки до того, коли ми цю вакцину отримаємо?».  

Про вакцинацію

«Людство вже визначило, що вакцинація зупиняє інфекційні хвороби, епідемії, пандемії. Якість вакцини – ось що важливо. Може бути неякісна вакцина і вона може бути шкідливішою, ніж сам вірус. А якісна вакцина стане допомогою».

Про медичне страхування

«У нас лежить у Верховній Раді законопроект про страхову медицину, розроблений до дрібниць. Не має значення у кого які статки. У кого мільярди, а в кого копійки. Не має значення, бо коли приходить така біда, то ти однаково можеш опинитися на кладовищі, якщо своїми руками наша нація не побудує систему охорони здоров’я. Систему, яка базується на медичному страхуванні».

Про місцеві вибори

«Нам треба всім разом ні в якому випадку не допустити відміну виборів. Розумієте, це вже зовсім інший рівень. Люди будуть позбавлені свободи та права визначати своє життя. У нас спочатку епідемії в більше ніж 20 країнах пройшли вибори, а в деяких і по 2 рази ».

23 серпня прессекретар політика Марина Сорока заявила, що Тимошенко захворіла на Covid-19 та знаходиться у важкому стані. 25 серпня «РБК-Україна» повідомило, що її під'єднали до апарата штучної вентиляції легень. Пізніше народний депутат з «Батьківщини» Вадим Івченко спростував цю інформацію.

Раніше ми писали, що хвора на коронавірус Юлія Тимошенко повідомила про подолання кризового стану. А вже 11 вересня Сорока заявила, що лідер «Батьківщини» одержала негативний тест на COVID-19, але все ще лікується від запалення легенів.

Читайте також: Україна скасує заборону на в'їзд для іноземців.