Леді Гага стверджує, що завагітніла після зґвалтування в 19 років
Getty Images

35-річна співачка Леді Гага зізналася, що стала жертвою сексуального насильства з боку свого музичного продюсера.

У 19-річному віці вона завагітніла в результаті згвалтування. Про це артистка зізналася в новому документальному серіалі принца Гаррі і Опри Уїнфрі «Я, якого ви не бачите», повідомило видання Just Jared.

Мені було 19 років, і я працювала в індустрії. Продюсер сказав мені: «Роздягнись. Я йому відмовила. Я пішла, тоді він мені сказав, що спалить всі мої записи. І він не зупинявся. Він не переставав просити мене зробити це, і я просто застигла. Не пам’ятаю, що було далі

Співачка, справжнє ім’я якої Стефані Джерманота, уточнила, що після зґвалтування продюсер замкнув її в студії звукозапису, де тримав під замком кілька місяців. Весь цей час він жорстоко з нею поводився.

Через деякий час вона потрапила на лікування до психіатра. Довгий час її мучили біль і оніміння, але МРТ показало, що проблема не в тілі, а, швидше за все, в психіці.

«Я хворіла кілька тижнів. Тоді я усвідомила, що це був такий же біль, який я відчула, коли чоловік, яка мене зґвалтував, кинув мене вагітну. Мене рвало і нудило», — каже Гага.

Артистка додала, що не хоче називати імені продюсера, і пояснила це тим, що не хоче більше ніколи зустрічатися з ним віч-на-віч.

Леді Гага — співачка, яка виконувала гімн США на церемонії інавгурації нового президента Штатів Джо Байдена.

Аналогічні історії

Раніше Шерон Стоун в мемуарах розповіла про сексуальне насильство в сім'ї і примус до сексу на зйомках. Актриса і зірка фільмів «Основний інстинкт» і «Казино» написала книгу, в якій відверто розповіла про життя, дитинство, сексуальне насильство і складні операції. Також вона зізналася, що режисер Пол Верховен обманом змусив її знятися в «Основному інстинкті» без нижньої білизни.

Таки розшукали! Викрадених бульдогів Леді Гаги знайшли