Луцькі депутати вимагають вилучити дитячу книжку «Принцеса+принцеса» з бібліотек
iStock

24 лютого депутати Луцької місради звернулися до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з вимогою вилучити з дитячих та шкільних бібліотек усі примірники дитячої книги «Принцеса+принцеса: довго і щасливо». Відповідний твір написала  Кейт О. Нілл.

Про це йдеться у зверненні держслужбовців.

Відповідне рішення підтримало 27 депутатів. Чиновники вважають, що ця книга «суперечить сімейним цінностям, моралі та загрожує інституту сім'ї».

Книга нав’язує дітям «чужі традиційному українському розумінню поняття сім'ї, думки про «природність» одностатевих партнерств», кажуть депутати.

Луцька рада церков закликала заборонити книгу «Принцеса+принцеса». До ради увійшли представники різних релігійних організацій, розповів мер Ігор Поліщук.

«У нас зменшується народжуваність, менше реєструється шлюбів. У то й же час росте кількість розлучень. І це насторожує. Є кризові моменти в інституті сім'ї», — сказав він.

За його словами, депутати не мають права заборонити продавати книгу, однак можуть звернути увагу на необхідність вилучення з бібліотек.

Чиновниця Алла Доманська заступилася за книжку. На її думку, в розповіді немає жодного нав’язування ідеології одностатевих шлюбів, там «йдеться більше про сприйняття інакших людей».

Водночас депутату Роману Кравчуку «тривожно за те, які книги вони можуть взяти у бібліотеці і що там прочитають».

«Мене дивує позиція деяких депутатів. Я довго був у США, і знаю, чим там все завершилось. Громада не має права голосу, щоб припинити аморальні речі. Я хочу, щоб ЛГБТ забули дорогу до Луцька. Ми будемо працювати над добрими речами, а не над популяризацією збочень», — наголосив він.

Chas News повідомляв, що Німеччина виплатить компенсації звільненим з армії гомосексуалам. 

Тріумф толерантності. Байден призначить міністром відкритого гея та свого колишнього суперника