Макрон заявив, що Захід не погодиться з новими військовими операціями в Україні
Getty Images

Президент Франції Еммануель Макрон підкреслює, що РФ повинна провести деескалацію на кордоні з Україною. За його словами, Захід не погодиться з новими військовими операціями на українській території.

Про це політик розповів в інтерв'ю CBS.

«Я вважаю, що ситуація є неприйнятною, Росія повинна провести деескалацію, це зрозуміло. Сьогоднішня ситуація і рівень напруженості на кордоні абсолютно контрпродуктивні й неприпустимі…Якщо ми хочемо бути ефективними, ми повинні прискорити дипломатичний діалог, а США, Європа, всі ми повинні бути дуже ясними по відношенню до Росії», — наголосив Макрон.

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель, французький лідер Еммануель Макрон і президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів у Парижі закликали Росію відвести війська від кордону з Україною.

Напередодні головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак повідомив, що Росія нарощує війська поблизу держкордону України, зокрема і під виглядом підготовки до навчань «Захід-2021». Вони проводитимуться спільно з Білоруссю у вересні.

Chas News повідомляв, що Росія в Криму побудувала новий військовий табір.

США планує вислати російських дипломатів і запровадити санкції проти РФ — ЗМІ