Маріуполь зараз: що відбувається у місті 19 травня
Маріупольська міська рада

Маріуполь майже повністю під контролем окупантів. У місті немає води, електрики, газу та звичайних засобів для існування. Частині людей вдалося евакуюватися, але тисячі залишаються в Маріуполі або фільтраційних таборах біля міста.

Chas News розповідає, що відбувається в Маріуполі у четвер, 19 травня.

20:42 Святослав «Калина» Паламар, заступник командира полку «Азов» записав відеозвернення з «Азовсталі».

«Триває певна операція, деталей якої я не буду розголошувати. Дякую світу та дякую Україна за підтримку. Побачимося!», — сказав він.

17:14 Лише за останній місяць окупанти скинули на  «Азовсталь» 714 тонн авіабомб у тротиловому еквіваленті без урахування снарядів із «Градів», «Смерчів», «Точок-У» та ракет із човнів, повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

13:50 Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) реєструє українських військових, які виходять із заводу «Азовсталь» в Маріуполі. Це допоможе відстежувати їх місцеперебування та підтримувати зв'язок з родинами.

11:25 Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що 18 травня в місті відбувся черговий престур російських пропагандистів та куплених кремлем іноземних журналістів.

09:00 Маріупольська міська рада опублікувала фотографії святкування Дня вишиванки в місті три роки тому.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.