404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Маркарова запевнила, що над організацією зустрічі Зеленського та Байдена активно працюють
Getty Images

Українські дипломати та представники Офісу президента намагаються організувати зустрічі президента Володимира Зеленського з його американським колегою Джо Байденом.

Про це посол України у США Оксана Маркарова розповіла в інтерв’ю виданню «Радіо Свобода».

«І я активно, і міністерство, і Офіс президента працюють над організацією візитів. Як наших візитів до США різного рівня, безумовно, візиту президента, так само запрошення для американських високопосадовців і, безумовно, президента (США — Прим. ред.) відвідати Україну», — зазначила вона.

За її словами, проведенню особистих зустрічей високопосадовців заважає пандемія коронавірусу. Маркарова пояснила, що візити дуже залежать не тільки від політичної волі чи графіків політиків, а й від ситуації з COVID-19.

2 квітня президент США Джо Байден провів першу телефонну розмову з очільником України Володимиром Зеленським. Лідери країн обговорили підтримку України на тлі агресії РФ, питання реформ та епідемію коронавірусу.

Chas News повідомляв, що у Білому домі та Офісі президента по-різному передали зміст розмови між Байденом та Зеленським.

Порошенко назвав розмову Зеленського з Байденом «вакциною» від російського агресора