Мережі АЗС знижують ціни на бензин після меморандуму з Кабміном
iStock

Роздрібні мережі АЗС знижують ціни на бензин на тлі підписання меморандуму між Кабміном та Нафтогазовою асоціацією України.

Про це повідомляє enkorr, посилаюсичь на дані оперативного моніторингу консалтингової групи «А-95».

На станціях Shell ціна на бензин марки А-92 опустилася на 40 коп/л, до 27,97 грн/л, а «п'ятірка» здешевіла на 80 коп/л, до 29,14 грн/л.

У мережі «Паралель» бензин А-92 здешевів на 1 грн/л, до 29,30 грн/л, бензин А-95 — до 29,80 грн/л. На Mango бензин здешевів на 30 коп/л, дизельне пальне — на 90 коп/л.

Вітренко задекларував п'ять квартир і 285 млн грн. зарплати у «Нафтогазі»

Мережі «Маркет» та «Автопорт» знизили ж ціни на бензини в межах 20-70 коп/л. Motto опустила ціну на ДП у Харківській області на 20 коп/л, до 25,78 грн/л.

5 квітня відкоригували ціни на бензини оператори ОККО, WOG, UPG, KLO та інші.

2 квітня Кабмін підписав меморандум з Нафтогазовою асоціацією України, яка об'єднує найбільші мережі АЗС. Документ передбачає розвиток нормального ринку нафтопродуктів без нелегальних заправок і стабільними цінами.

Компанії-учасники асоціації зобов'язалися формувати ціну на нафтопродукти на умовах вільної конкуренції та з урахуванням кон’юнктури на світових ринках. Тобто ціни на всі марки нафтопродуктів у квітні будуть нижчими за 30 грн/л.

Chas News повідомляв, що АМКУ оштрафував компанії групи Коломойського на 4,7 млрд грн. 

Країни ОПЕК і РФ домовилися збільшити виробництво нафти на 2 млн барелів на день протягом найближчих місяців