404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Microsoft інвестує $500 млн у розвиток хмарних сервісів в Україні
networkworld.com

Компанія Microsoft вкладає 500 млн доларів у розвиток хмарних сервісів під назвою Azure в Україні. Відповідний меморандум американці підписали з Міністерством цифрової трансформації України, повідомляє «Радіо Свобода».

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, уряд розглядає варіант переходу додатку «Дія 2.0» на хмарні сервіси Microsoft.

«Ми вдячні Microsoft за прояв особливої уваги до нашого ринку. Однією з пріоритетних цілей нашого міністерства є за 2,5 року оцифрувати 100% держпослуг», – сказав Федоров. Для такого оцифрування потрібен дата-центр саме в Україні, в якому державні дані зберігатимуться. Співпраця з Microsoft, вважає Федоров, може стати першим значним проєктом, який допоможе українській державі реалізувати амбітну ціль.

Меморандум передбачає, що виділені кошти будуть направлені на будівництво двох дата-центрів американської компанії в Україні. У документі також описали знижки або спеціальні умови для українських держорганів та організацій на користування Microsoft.Azure, Office 365 й іншими хмарними сервісами.

Нагадаємо, що Євросоюз інвестуватиме у створення наступного покоління суперкомп'ютерів ‎€8 млрд. Цим технологіям відводять ключову роль у відновленні економіки Європи.