Microsoft повідомила про зрив кібератаки, спрямованої на Україну

Корпорація Microsoft повідомила про зрив кібератаки, спрямованої на українські ресурси. Атаки були ініційовані хакерським угрупуванням Strontium, за яким в корпорації стежили багато років. Цю назву в Microsoft використовують для групи Fancy Bear, пов'язаної з російською розвідкою.

Microsoft повідомила також про отримання нею ухвали суду, яка дозволила отримати контроль над сімома доменними іменами. Ці домени угрупування використовувало для організації атак на Україну. В повідомленні точно не сказано, які саме організації чи структури були цілями атак, йдеться лише про «українські інституції, включаючи медіа-організації», окрім них — державні установи та аналітичні центри в Сполучених Штатах та Європейському Союзі, які займаються зовнішньою політикою». В Microsoft впевнені, що угрупування намагалось отримати доступ до конфіденційної інформації.

Нагадаємо, що це не перша атака на українські ресурси з початку війни. Chas News вже розповідав про масовану атаку на «Укртелеком», яка зачепила 70% клієнтів компанії.

Російські окупанти почали вивозити вкрадені в Україні автомобілі через білорусь (фото)
Російська пропаганда осоромилась зі спробою створити черговий «український фейк