Microsoft створила власне морозиво на честь виходу Windows 11. І безкоштовно роздавала його в Нью-Йорку

5 жовтня 2021 року Microsoft презентувала запуск нової версії своєї операційної системи — Windows 11. До цієї події компанія разом з виробником морозива Mikey Likes It створила спеціальне морозиво.

Про це пише The Verge.

Морозиво від Microsoft отримало назву Bloomberry. Це є грою слів blueberry («чорниця») та Bloom (назва шпалер Windows 11 за замовчуванням). Десерт має блакитно-фіолетовий колір. Його безкоштовно роздавали усім охочім в стаканчиках та ріжках у кафе Mikey Likes It в Нью-Йорку.

Журналісти The Verge іронізують, що поки не було повідомлень, чи для отримання морозива від Microsoft треба було пройти крізь додаткові заходи безпеки на вході в кафе. Та чи не було після поїдання десерту у клієнтів «синього екрану смерті» у вигляді заморожування мозку.

А що нового у Windows 11?

Серед особливостей системи Windows 11:

  • новий дизайн з переробленим меню Пуск,
  • нові можливості багатозадачності (функції Snap Layouts, Snap Groups і Desktops),
  • підвищена швидкодію і оптимізації — нова ОС витрачає в середньому на 32% менше оперативної пам'яті і 37% процесорного часу в порівнянні з Windows 10),
  • Microsoft Teams на панелі задач,
  • окрема панель віджетів,
  • нові можливості для геймерів - підтримка DirectX12 Ultimate, DirectStorage і Auto HDR.

Раніше Сhas News розповідав, чому Білл Гейтс, співзасновник Microsoft, опинився «лише» на четвертій сходинці рейтинга найбагатших мільярдерів США.

Хакери злили в мережу дані 1,5 млрд користувачів Facebook, але це не повʼязано з масштабним збоєм