Мінінфраструктури презентувало е-квиток для всіх видів транспорту
iStock

Міністерство інфраструктури України презентувало е-квиток для всіх видів муніципального транспорту.

Про це повідомила пресслужба відомства.

МІУ хоче запровадити єдиний квиток, яким можна зручно розраховуватись у тролейбусі, трамваї, автобусі чи в іншому громадському транспорті. Заступник міністра інфраструктури Дмитро Живицький наголосив, що у міністерстві налагоджують тісну комунікацію та співпрацю з керівниками громад для надання якісних послуг з перевезення пасажирів. За його словами, потім відомство впровадить такі системи на рівні областей.

«У результаті впровадження такого проєкту виграють усі. У першу чергу, пасажири, які матимуть можливість комфортно, у зручний спосіб сплачувати за проїзд у громадському транспорті та здійснювати пересадки з одного виду транспорту на інший за одним квитком», — підкреслив Живицький.

Гендиректор ДП «Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки» Володимир Набоков розповів про перехід вже незабаром до безготівкової оплати.

«Ми перейняли позитивний досвід інших країн світу та активно впроваджуємо його в Україні. Тому спільно з Мінінфраструктури пропонуємо технологічну та організаційну підтримку для впровадження електронного квитка в територіальних громадах та містах», — сказав він.

На його думку, завдяки таким нововведеням в українських містах зросте туристична привабливість та комфорт у громадському транспорті.

«Першим містом, яке підключиться до системи, буде Маріуполь. Вже у квітні цього року відбудеться урочистий запуск після 8 місяців тестування тах», —говорить Набоков.

Напередодні Міністр інфраструктури пояснив причини звільнення глави «Укрзалізниці».

Додаток Kyiv Smart City більше не працює