404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Міністр інфраструктури заявив, що до 2030 року відомство повністю замінить весь громадський транспорт на електричний
УНІАН

В рамках Національної транспортної стратегії до 2030 року Мінінфрастурктури повністю замінить в Україні громадський транспорт на електричний.

Про це міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив під час Global e-Mobility Forum.

«Ми підтримуємо використання в містах екологічних видів транспорту, зокрема міського електричного і електромобілів. Національної транспортної стратегії України до 2030 року передбачено, що міста замінять свій автопарк на електробуси, і буде створена відповідна зарядну інфраструктуру для них», — очільник відомтсва Криклій.

Спільно з бізнесом і громадськістю Мінінфраструктури розробило проєкт стратегії розвитку автомобільної промисловості в Україні.

Мінстр каже, в цьому напрямку Україна активно співпрацює з міжнародними фінансовими організаціями та готується до реалізації другої фази спільного проекту з ЄІБ Міський громадський транспорт України II. Цей проект передбачає оновити парки громадського транспорту в різних українських містах і замінити громадський транспорт виключно електричним.

«Сьогодні в Україні близько 25 тис. електрокарів, 25 тис. гібридів і майже девять тис. пунктів електрозарядних станцій, розташованих переважно в містах», — підсумував чиновник.

Chas News повідомляв, що уряд обіцяє цифрові сервіси для боротьби з COVID-19.

Раніше ми писали, що Ігор Уманський розкритикував «Велике будівництво» та витрату коштів на дороги.

Шість українських доріг передадуть в «приватні руки»