Мінна небезпека зберігається на околицях Києва, де велися бойові дії. Про це заявив Сергій Корнійчук, начальник штабу Київської міської військової адміністрації.
Наразі завершується розмінування парку, пляжу та залізниці у районі Пуща-Водиця. Також небезпечним для цивільних залишається район Виноградар.
Також військове керівництво закликає громадян не відвідувати лісопаркові зони, особливо на околицях міста – це Житомирський напрямок, Вишгородський, а при виявленні вибухонебезпечних предметів – повідомляти в ДСНС за номером 101.
Нагадаємо, Chas News зібрав відповіді на п’ять актуальних запитань про розмінування в Україні.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.