404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
МОЗ чекає на вакцину з Південної Кореї для другої дози вже щепленим проти COVID
Getty images

Міністерство охорони здоров'я обіцяє надати вакцини AstraZeneca для другого щеплення всім, хто щепився першою дозою індійського препарату, і чекає від COVAX 360 тисяч доз такої вакцини з Південної Кореї.

Про це пресслужба МОЗ розповіла у Facebook.

«МОЗ гарантує, що вакцина для другого щеплення всім, хто щепився першою дозою, буде в достатній кількості та доступною. МОЗ збільшив інтервал між введенням першої та другої доз вакцини Covishield/AstraZeneca до 12 тижнів. Відповідно, щеплення другою дозою вакцини проти COVID-19 повинно розпочатись не раніше ніж в середині травня для осіб, які були щеплені в Україні першими», — йдеться у повідомленні.

 

❗️Усі вакцини AstraZeneca проти COVID-19, незалежно від країни виробництва, є взаємозамінними 📍Людям, яким зробили...

Posted by Міністерство охорони здоров'я України on Monday, April 5, 2021

Україна очікує в квітні отримати у межах глобальної ініціативи COVAX 360 тис. доз вакцини AstraZeneca-SKBio, яку також виробляють за ліцензією AstraZeneca у Південній Кореї.

Напередодні уряд Індії тимчасово призупинив експорт вакцини AstraZeneca/Covishield, щоб задовольнити внутрішній попит.

У МОЗ наголосили, що «усі вакцини AstraZeneca проти COVID-19, незалежно від країни виробництва, є взаємозамінними», на відміну від вакцин різних типів.

Згідно з рекомендаціями Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, людям, яким зробили перше щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca/Covishield, виготовленою в Індії, можна робити друге щеплення вакциною AstraZeneca, виробленою в інших країнах.

Напередодні Степанов заявив, що Україна має виробляти власну COVID-вакцину. 

Міськрада Одеси заявила, що місто отримало вакцину Pfizer. У МОЗ інформацію спростували