404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
МОЗ оновило список країн «червоної» зони. Україна у «зеленій»
Wego Travel Blog

Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн «червоної» та «зеленої» зон — із врахуванням кількості активних випадків коронавірусної хвороби на 100 тис. населення.

Оновлений перелік країн опубліковано на сайті МОЗ.

У «червоній» зоні наразі 78 країн, а от Україна у «зеленій» зоні.

Міністерство віднесло до «червоних» країн такі: Польща, Литва, Чехія, Словенія, Велика Британія, Білорусь, Сполучені Штати Америки, Чорногорія, Словаччина, Нідерланди, Португалія, Грузія, Хорватія, РФ, Вірменія, Сербія, Північна Македонія. Також закриті для українських туристів Австрія, Німеччина, Італія, Коста-Рика, ОАЕ, Болгарія, Домінікана. «Червоний» список поповнився 29 країнами, раніше їх було 49.

У переліку «зелених» більше країн. Зокрема, Україна, Греція, Марокко, Мальдіви, Оман, Японія, Індія, Таїланд та інші.

МОЗ України

Як зазначали у Держтуризму, після повернення з країн «червоної» зони потрібна самоізоляція чи ПЛР-тест на COVID-19. Якщо результат тесту буде негативним, 14-денний карантин не потрібен. Самоізоляція — із застосуванням додатку «Вдома». Можна й достроково її припинити — за умови того ж ПЛР-тесту й отримання його негативного результату.

Для в’їзду в Україну всім іноземцям потрібний страховий поліс, що покриває COVID-19. Обсервації не підлягають особи, що прибули з країн «червоної» зони, якщо вони мають негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 48 годин до перетину кордону нашої держави.

В Україні на ранок 11 січня зафіксовано вже 1 119 314 випадків COVID-19, при цьому одужало — 796 417 осіб, летальних випадків — 19 835.

Як ми писали раніше, у ЄС планували запровадити обовязковий платний дозвіл на в'їзд до ЄС без візи для українців з 1 січня 2021 року. Однак вирішили перенесли впровадження Європейської інформаційної системи авторизації подорожей на 2022 рік.

ВООЗ розглядає впровадження електронних сертифікатів про щеплення для подорожей