МОЗ створить комісію для розслідування смертей серед вакцинованих від коронавірусу
Pixabay

Віктор Ляшко, міністр охорони здоровʼя, доручив головному державному санітарному лікарю створити комісію, яка розглядатиме випадки складного перебігу коронавірусу або смертей від коронавірусу у вакцинованих людей.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Це складна тема (визначення відсотка шпиталізваних людей, що мають фальшиві документи про вакцинацію), але я особисто доручив головному державному санітарному лікарю створити комісію, яка розглядатиме кожен такий випадок», — повідомив Ляшко.

За його словами, ця комісія буде створена для того, щоб розібратися, чи померла людина дійсно робила щеплення.

Також МОЗ планує у 2022 році почати ревакцинацію населення від коронавірусу. Зараз же міністерство не розглядає введення бустерної дози щеплення для всіх категорій населення.

За словами Ігоря Кузіна, головного державного санітарного лікаря, зараз ведеться робота над рекомендацією бустерної вакцинації для людей з хронічними захворюваннями, у яких слабкий імунітет. А ось масового введення бустера, для інших категорій населення, не буде.

Спираючись на статистику, Кузін зазначив, що українцям доведеться вакцинуватися від коронавірусу щороку, оскільки імунітет до COVID-19 з часом слабшає, навіть після щеплення.

Раніше ВООЗ назвала країни, де досі не почалась вакцинація від COVID-19.

Бустерна вакцинація в Україні, ймовірніше, буде — міністр Ляшко