У четвер, 29 грудня російські окупанти вкотре атакували ракетами Київську область. Уламки ворожих ракет вже виявили поліцейські у кількох районах Київської області. Наразі правоохоронці проводять огляд місця подій та фіксують злочини росії.
Про це у Telegram повідомив Андрій Нєбитов, начальник поліції Київської області.
«Масована атака ворога по Київщині. Уламки російських ракет вже виявили наші поліцейські в кількох районах області. Частини крилатих ракет ворога знайшли на полях поряд із населеними пунктами. Правоохоронці проводять огляд місця подій та фіксують злочини росії», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, внаслідок ракетної атаки у Київській області пошкоджені 10 приватних будинків у Бучанському районі та один — у Вишгородському.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.