На Луганщині окупанти тікають із захоплених у 2014 році територій — Гайдай

Чітко видно, що армія окупантів тікає від наступу українських захисників на сході.

Про це в ефірі телемарафону розповів Сергій Гайдай, голова Луганської ОВА.

За його словами, виїжджати з українських окупованих міст починають гауляйтери та окупаційні комендатури і прокуратури.

«Вони складають речі награбовані, сім'ї свої упаковують і виїжджають. І до речі, виїжджають навіть з міст, окупованих ще з 2014 року Луганської області. Ми дуже сподіваємося, що найближчим часом побачимо, як ЗСУ зможуть перетнути вже річку і почнеться вже повномасштабна деокупація населених пунктів Луганської області з Крем'яної, Сватового, Рубіжного і так далі», — сказав Гайдай.

Він розповів, що зараз тривають бої запеклі в районі Ізюма та Лиману. Деякі частини військ окупантів тікають в Луганськ або у бік рф.

«Це не 100% втеча (росіян, — Прим. ред.), це 100% робота ЗСУ. Немає такого, щоб вони заходили як на парад, йдуть бої, в Ізюмі, Лимані запеклі бої йдуть досі, але певні частини російських військ і «лднр» їдуть в бік Луганська, або в бік відразу росії», —  заявив Гайдай.

За словами Головнокомандувача Залужного, за останні дні від російської окупації звільнено близько 3 тис. квадратних кілометрів української території. На Харківському напрямку до виходу на Державний кордон залишається 50 км. Карту бойових дій в Україні можна переглянути за посиланням.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Генштаб ЗСУ розповів про втрати ворога станом на 11 вересня