Ненсі Пелосі йде з посади спікера Палати представників США

82-річна Ненсі Пелосі залишить посаду лідера демократів у Палаті представників США, і не балатуватиметьсяна виборах нового спікера нижньої палати американського Конгресу.

Про це вона заявила під час виступу в Палаті представників, пише Reuters.

«Для мене настав час, коли нове покоління очолить фракцію Демократичної партії, яку я так глибоко поважаю. І я вдячна, що так багато людей готові й бажають взяти на себе цю чудову відповідальність», — сказала Пелосі.

Водночас вона зазначила, що продовжить представляти Сан-Франциско, як робила це 35 років.

Президент Байден назвав її «найзначнішим спікером Палати представників в історії».

Пелосі стала першою і до цього часу єдиною жінкою на посаді спікера Палати представників. Цю посаду вона обіймала двічі — з 2007 року до 2011 року, а також із січня 2019 року до сьогодні.

Пелосі вирішила піти з посади через день після того, як республіканці забезпечили більшість у нижній палаті Конгресу США. Вона зазначила, що на це рішення також вплинув нещодавній напад на її чоловіка.

Нагадаємо, влітку Пелосі відвідала Тайвань, який Китай вважає своєю територією. Тоді офіційний Пекін навіть пригрозив збити літак з американським політиком. Chas News розповідав, хто така Ненсі Пелосі, через яку ледь не почалась Третя світова війна.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Володимир Зеленський зустрівся зі спікером Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі