Нова ракетна атака рф можлива у будь-який момент без прив'язки до дати — оперативне командування «Південь»

Росія готує нову масовану ракетну атаку по інфраструктурі України. Втім, ці удари можуть статися коли завгодно.

Про це заявила Наталія Гуменюк, керівник пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування «Південь».

«Цілком ймовірно, що вони готують (свій арсенал — Прим.ред.) й цілком імовірно, що вони вичікують. Тому що ми розуміємо, що посилення особливостей зимових погодних умов може бути додатковим фактором, коли вони захочуть застосувати таку атаку», — зазначила Гуменюк.

Також вона наголосила, що ракетна атака готується і можлива будь-якого дня, томі не слід прив’язуватися до конкретної дати.

«Не обов'язково прив’язуватися до понеділка, вівторка, середи чи чекати до четверга. Треба розуміти, що це можливо будь-якої миті, особливо коли такий ресурс напоготові в морі. Авіація також проявляє певну активність за якою ми стежимо і повідомляємо. Тож це (ракетний удар — Прим.ред.) цілком імовірно будь-якої миті. Для них ані день, ні ніч не мають значення, їхня задача терор»,  акцентувала Гуменюк.

Раніше у оперативному командуванні «Південь» повідомляли, що повідомленнями про «вирішальну ракетну атаку» рф здійснює інформаційний тиск на Україну.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Поки ситуація спокійна»: в ГУР розповіли про підготовку рф до масованого ракетного удару