404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Ой-вей! Ізраїльський рабин заявив громаді, що вакцина від СОVІD може перетворити їх на геїв

Ультраортодоксальний рабин з Ізраїлю Даніель Асор налив води на млин послідовників теорій змов. У зверненні до громади він заявив, що щеплення від коронавірусу може перетворити їх на геїв.

Згідно з повідомленням інформаційного агентства «Ізраїль Яхом», пан Асор використав нещодавню проповідь, щоби стверджувати: «Будь-яка вакцина, виготовлена з використанням ембріонального субстрату, викликає протилежні тенденції», — заявив рабин, маючи на увазі гомосексуалізм, пише Israel Hayom.

Заява Асора суперечить позиції рабинів Ізраїлю, які, навпаки, закликали громадськість активно вакцинуватися, щоби вберегти себе та зупинити поширення СOVID-19.

ЛГБТ-товариство вже відреагувало: мовляв, радо вітатиме нових членів, які скоро до нього приєднаються.

Даніель Асор, який має багато підписників у Facebook, вирізняється гучними заявами щодо теорій змов.

Він стверджував, що щеплення є частиною плану «глобального зловмисного уряду», який складається з масонів та ілюмінатів і намагається встановити новий світовий порядок.

На думку рабина, коронавірус і вакцинування запустили для відбору глобальної популяції. Він також називає фармацевтичні компанії «злочинними організаціями», які навмисно ввели в оману ортодоксальних лідерів, що підтримують вакцинацію.

Сhas News повідомляв, що Ізраїль дуже активно проводить вакцинацію від СОVID. Понад 2 млн ізраїльтян вже отримали першу дозу, а 309 тис. — обидві.

Побічні ефекти. Чому люди вмирають після щеплень від COVID-19