404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Оце райська «удальонка»! На Мадейрі відкривають «селище цифрових кочівників»

На Мадейрі відкривають перше в Європі «селище цифрових кочівників». Воно розташується в південній частині острова в населеному пункті Понта-ду-Сол. В спільноті готові розмістити сто віддалених працівників з будь-якої точки світу, які повинні залишатися на острові не менше одного місяця, пише The Mayor.

Ініціатива стала реальністю після того, як місцевий стартап Digital Nomads Madeira та секретаріат туризму та культури Мадейри підписали протокол про співпрацю. Новий проєкт отримає підтримку від місцевої влади. Вона сприятиме розвитку острова і як безпечного місця, і як «цифрового».

Наразі ініціатива триватиме як пілотний проєкт. Він стартує першого лютого і триватиме до 30 червня. Щоб взяти в ньому участь, необхідно заповнити форму на сайті програми. Бронювання вже можна здійснити на сайті Digital Nomads Madeira. Ідея полягає в тому, щоб надати гостям спільний робочий простір (письмовий стіл та крісло), розташований у культурному центрі селища, яке буде обладнане безкоштовним інтернетом та доступом до Slack спільноти.

Всім учасникам проєкту влада надасть допомогу в пошуку нерухомості, оренді автомобіля і організації побутових питань. Також планують розважальні заходи для урізноманітнення дозвілля.

Утім, на думку декого, у нас теж непогано. Українська столиця посіла 20-е місце у рейтингу 50 найкращих місць планети для дистанційної роботи.

Соцопитування українців свідчать: 58% з тих, хто під час карантину працював «віддалено», не проти й надалі не ходити в офіс.

Керівники та персонал компаній не хочуть повертатися до офісів після пандемії, вважає Microsoft