404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Пандемія призвела до збитків у шоу-бізнесі на суму $30 млрд
Getty Images

Торгове видання для концертної індустрії Pollstar заявляє, що втрати концертної індустрії в 2020 році склали більше $30 млрд через пандемію COVID-19.

Pollstar опублікувало свій звіт за підсумками року в п'ятницю, повідомляє Голос Америки. Видання пояснило, що індустрія прямих трансляцій мала досягти цього року рекордних $12,2 млрд, але натомість зазнала збитків на $9,7 млрд. Компанія додала, що прогнозована цифра збитків у $30 млрд включає «незареєстровані події, додаткові доходи, включаючи спонсорські послуги, придбання квитків, концесії, транспорт, ресторани, готелі та іншу економічну діяльність, пов'язану з концертами». Ці збитки склали понад $8 млрд.

У березні сотні артистів оголосили, що їхні поточні або майбутні гастролі потрібно буде відкласти або скасувати через пандемію. Незважаючи на те, що декілька виконавців грали на концертах для автомобілістів (drive-in), а деякі проводили онлайн-події, більшість артистів не грали в прямому ефірі в 2020 році.

Проїхавши лише декілька місяців в рамках «Прощального туру на жовтій цегляній дорозі», Елтон Джон очолює щорічний список 100 найкращих турів по всьому світу із загальною сумою прибутку $87,1 млн (із 30 листопада по 7 березня). Гастрольний тур Джона зайняв друге місце в минулому році з прибутком у $212 млн.

Селін Діон посіла друге місце цього року з $71,2 млн., за нею слідують Trans-Siberian Orchestra ($58,2 млн), U2 ($52,1 млн) та Queen з Адамом Ламбертом ($44,6 млн.). Post Malone, Eagles, Jonas Brothers, Dead & Company та Andrea Bocelli завершили топ-10.

«Це був надзвичайно важкий рік для індустрії подій, яка зазнала непропорційного впливу коронавірусу. Як би боляче не було фіксувати труднощі та втрати нашої галузі й багатьох наших колег, ми розуміємо, що це важливе завдання щодо сприяння нашому відновленню, яке, на щастя, вже на горизонті», — зазначив у заяві в п'ятницю Рей Уодделл, президент Відділу ЗМІ та конференцій Oak View Group, який курирує Pollstar і VenuesNow.

Завдяки вакцинам, кращим тестуванням, новим протоколам безпеки та санітарії, інтелектуальному придбанню квитків та іншим інноваціям, концертна індустрія буде розвиватися найближчими місяцями, і ми впевнені, що в цей час наступного року ми розповімо зовсім іншу історію

Як ми писали раніше, компанія Google припинила продавати музику через Google Play.

Проповідник із США виганяв коронавірус молитвою. Їй навіть зробили хеві-метал версію (відео)