404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Пандемія проти авіаподорожей. Підрозділ Lufthansa скорочує робочі місця
The World Economic Forum

Підрозділ німецького перевізника Lufthansa Swiss може оголосити про додаткове скорочення робочих місць у другому кварталі. Причина — пандемія вдаряє по авіаперевезенням, повідомив очільник підрозділу швейцарському виданню SonntagsBlick.

У жовтні 2020 року Swiss оголосили про поступове скорочення 1000 робочих місць. Людей звільнятимуть протягом двох років. У компанії працює близько 9000 співробітників

«З 1000 робочих місць на звільнення ми скоротили 500 до кінця 2020 року. Скільки додаткових позицій нам потенційно доведеться скоротити, я можу відповісти лише у другому кварталі. Ми ще аналізуємо», — сказав керівник Дітер Вранкс.

Як і більшість туристичної галузі, Swiss очікує менше ділових поїздок у майбутньому. Компанії, швидше за все, використовуватимуть більше відеоконференцій, ніж особистих поїздок, навіть коли криза коронавірусу стихне.

Нині гарантії державного кредиту Швейцарії на $1,60 млрд для авіакомпанії достатньо, стверджує Вранкс.

Посадовець додав, що літаки, які літають зараз, є прибутковими, а вантажний бізнес набуває все більшого значення.

Вранкс очікує, що літній бізнес буде на рівні 65% від рівня до COVID-19. Авіакомпанія планує випробувати цифрові сертифікати тестування і вакцинації. Серед них буде так званий IATA Travel Pass та «зелений сертифікат» Європейського Союзу. Випробування будуть на маршруті Цюріх-Лондон з квітня. Але компанія сподівається забезпечити можливість літати навіть тим, хто не щеплені. Причина — багато людей хочуть вакцинуватися від COVID-19, але ще не отримали можливості.

«Ось чому невакцинованим людям потрібно дозволяти літати. Ось чому тестування так важливі», — сказав менеджер.

«Люди заслужили цю пандемію». Андрій Александрін — про невігластво у глобальному масштабі та українського уряду зокрема