404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Пенс заявив Трампу, що не зможе скасувати результати виборів президента — ЗМІ
Getty Images

Віцепрезидент США Майк Пенс сказав чинному очільнику Штатів Дональду Трампу, що не зможе вплинути на результати виборів президента, повідомили джерела The New York Times. Проте американський лідер назвав фейком відповідне повідомлення ЗМІ. Він наголосив, що Пенс «ніколи такого не казав».

Про це повідомив передвиборчий штаб політика.

«Повідомлення New York Times щодо коментарів віцепрезидента, які він нібито допустив в розмові зі мною сьогодні, — це фейкові новини. Він ніколи такого не казав. Віцепрезидент і я повністю згодні, що віцепрезидент має повноваження, щоб діяти» , — йдеться в заяві Трампа.

Президент знову назвав вибори в США корумпованими в спірних штатах і незаконними.

«Наш віцепрезидент має певні повноваження згідно з Конституцією США. Він може скасувати сертифікацію результатів або повернути їх назад в штати для зміни і сертифікації. Він може також скасувати сертифікацію незаконних і корумпованих результатів і послати їх в палату представників для голосування з розрахунку «один штат — один голос», — зазначив американський лідер.

Передісторія 

Після виборів у США аналітики ключових американських медіа підбили проміжні підсумки голосування. Вони оголосили про впевнену перемогу Байдена у Пенсильванії та інших ключових штатах.

Ексвіцепрезидент набрав 306 голосів виборщиків, Трамп — 232. 20 січня Байден складе присягу президента та стане 46-м американським лідером. Трамп відмовляється визнати свою поразку і називає вибори сфальсифікованими.

Напередодні невідомі пообіцяли скерувати літак у будівлю Конгресу у день інавгурації Байдена. 

Chas News повідомляв, що прихильникам Трампа заборонили носити зброю на акції протесту. 

Іран попросив Інтерпол заарештувати Трампа