Пентагон обіцяє зміцнити ЗСУ з метою протистояння РФ
Getty Images

Міністр оборони США Ллойд Остін в телефонній розмові зі своїм українським колегою Андрієм Тараном заявив про прихильність Сполучених Штатів зміцненню можливостей Збройних сил України з метою протистояння Росії. Про це йдеться в поширених у п'ятницю повідомленнях пресслужби Пентагону і Міноборони України.

«Міністр Остін підкреслив, що США продовжують твердо підтримувати суверенітет України та її територіальну цілісність. Він підкреслив прихильність США того, щоб нарощувати можливості (Збройних) сил України більш ефективно захищатися від російської агресії», — стверджується в документі.

Згідно з цією заявою, Остін і Таран провели розмову з метою «зміцнення стратегічного партнерства між США та Україною».

Остін також «наголосив на необхідності для України підтримувати прогрес в сфері оборонних реформ». Таран, в свою чергу, подякував Вашингтон за підтримку і «підкреслив прихильність перетворенню оборонного сектора України відповідно до принципів і стандартів НАТО».

Нещодавно прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Генсек НАТО Єнс Столтенберг обговорили подальші кроки на шляху євроатлантичної інтеграції України.

Армія України цього року отримає турецькі безпілотники Bayraktar ТВ2