«Перепалки і суперечки». Казанський заявив про кризу в засіданнях ТКГ
УНІАН

Російська сторона вкотре перетворила засідання політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи на фарс. Тепер вирішити кризу переговорів можливо при втручанні західних країн і зміні формату.

Про це розповів у Facebook член української делегації в Тристоронній контактній групі, представник Донецької області Денис Казанський.

«Засідання ТКГ, схоже, остаточно втратили будь-який сенс. Сьогоднішню зустріч політичної підрупи, як і кілька попередніх, росіяни перетворили на фарс. Без узгодження з українською стороною до відеозв'язку підключали якихось людей — незрозуміло кого і незрозуміло звідки. Звичайно ж, в таких умовах ніякого конструктивного обговорення бути не могло. Весь час було витрачено на перепалки і суперечки», —  йдеться у повідомленні.

За словами Казанського, швидше за все «Росія просто ховає Мінськ, намагаючись відверто хуліганськими витівками змусити Україну відмовитися від переговорів».

«Ще 28 січня росіяни та їхні сателіти з ЛДНР провели в Донецьку форум «Русский Донбас», на якому проголосили ОРДЛО «російською  національною державою». За участю депутатів Держдуми РФ Казбека Тайсаєва і Андрія Козенка, була презентована нова ідеологія ЛДНР («доктрина російський Донбас »), в якій бойовики відкрито озвучували свої головні цілі — захоплення всієї території Донецької та Луганської областей і «демонтаж української держави», — наголосив він.  

На його думку, наразі ніякої реінтеграції ОРДЛО бути не може і про виконання Мінських угод говорити немає сенсу. Казанський каже, що росіяни та підконтрольні їм ЛДНР від них відкрито відмовилися.

Представник Донецької області підреслив, що без втручання західних країн і зміни формату переговорів, вирішити кризу переговорів не вдасться.

Chas News повідомляв, що ТКГ і МЗС критикують Медведчука за обмін полоненими в обхід процедури. 

Напередодні Гармаш звинуватив ОБСЄ в «проросійському» модеруванні переговорів. 

Кравчук заявив, що ситуація на Донбасі загострюється